Muir Woods,Painted Ladies,Golden Gate Bridge,Alcatraz

Herkese Selam 🙂 .. Bugün sizi dünyanın en sessiz ormanına veya ürkütücü bir hapishanesine  götürmeye nedersiniz? 🙂 . San Francisco’da günlerim gerçekten keyifli geçti çünkü hergün başka bir güzel şeye şahit oldum.Örnek Muir Ormanı dünyada ki en sessiz en uzun yaşayan ağaçlarla dolu bir orman veya Alcatraz Hapishanesi San Francisco körfezinde kayalık bir ada da.Yada kırmızı meşhur köprü.. Köprünün boyamasını yaparken çok uzun sürdüğünü ve bir taraf boyanıp bittikten sonra diğer tarafa boyama işlemi yapılırken boyanan yerlerin tekrar bakıma ihtiyaç duymasını biliyor muydunuz? Yada şu en bilinen San Francisco evleri hani renkli,mimari yapıları farklı olan..İşte bunlar görmeye değer şeyler ulaşım imkanı size kalmış ister metroyla ister Uber’le…Ben her ikisinide kullandım..Bu geziden sonra kurt gibi acıktık ve çok ünlü bir hamburger yapan yere gittik ismi FİVE GUYS şiddetle tavsiye ediyorum..:)

Hi everyone 🙂 I will give a short information about my SF trip… Muir Woods, Painted Ladies, Golden Gate Bridge and Alcatraz Prison you must see places when visiting SF. Also, you should buy the online ticket to go to Alcatraz. If you want to visit Painted Ladies, you should find Alamo Square and you can use uber to see Golden Gate Bridge by the way you can take a trip to Muir Woods by bus. The last thing you must go, Five Guys, they make really good and delicious hamburger :).

Visit My Youtube Channel: https://www.youtube.com/watch?v=aAo5duREfc4&t=13s

Follow me on Instagram: https://www.instagram.com/edaaras/?hl=tr

https://www.nps.gov/muwo/index.htm more ınformation about Muir Woods

more ınformation about Alcatraz https://www.getyourguide.com.tr/-l535/?cmp=ga&campaign_id=218858369&adgroup_id=19968104849&target_id=kwd-4697071356&loc_physical_ms=9056761&match_type=e&ad_id=250103199801&keyword=alctraz&ad_position=1t1&feed_item_id=&placement=&partner_id=CD951&gclid=CjwKCAjwma3ZBRBwEiwA-CsblBIhZXrZUdZz9BYuAAewAZ8wwRCkNujeAcov5kd_j5gEOy8Rbso5qxoCf2IQAvD_BwE&utm_force=0

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir